Uniprinta

SIA UNIPRINTA privātuma politika reglamentē savā mājaslapā apkopoto personas datu vākšanu, uzglabāšanu un izmantošanu. Piekļūstot šai mājaslapai, jūs apstiprināt, ka esat izlasījis un sapratis šo privātuma politiku. Šajā privātuma politikā aprakstīts veids, kā SIA UNIPRINTA ievāc un apstrādā savas mājaslapas www.uniprinta.lv apmeklētāju personīgos datus.

1. Kas mēs esam:
Šī mājaslapa pieder un to pārvalda SIA UNIPRINTA, reģistrēta Latvijas Republikā ar Nr.:40003433539 , PVN reģ. Nr.: LV40003433539, juridiskā adrese: Dzelzavas iela 131A Rīga, LV-1021, Latvija, saukts par datu kontrolieri. Datu kontrolieris aizsargā un rūpējas par mājaslapas apmeklētāju privātuma un personas datu aizsardzību. Datu kontrolieris apņemas ievērot Jūsu tiesības uz personas datu tiesisku apstrādi un aizsardzību, kā arī ievērot piemērojamos personas datu aizsardzības likumu – Fizisko personu datu aizsardzības likumu, Vispārīgo datu aizsardzības (GDPR) un citus, ja tādi ir piemērojami datu apstrādei.

2. Kādus datus mēs varam ievākt
Mēs varam apkopot un uzglabāt šādus datus par Jums: informāciju par Jums (vārds, uzvārds, e-pasts, tālruņa numurs, adrese); informāciju par Jūsu datoru (IP adresi, ierīces modeli, ekrāna izmēru, interneta pārlūkprogrammu); Jūsu ģeogrāfisko atrašanās vietu; informāciju, kuru Jūs sniedzat, lai pieteiktos jaunumu saņemšanai; jebkuru citu informāciju, kuru Jūs mums vēlaties nosūtīt.

3. Kā mēs varam izmantot ievāktos datus
Mēs varam izmantot Jūsu personas datus, lai: nodrošinātu Jūsu ierīcei, ekrāna izmēram un pārlūkprogrammai vispiemērotāko mājaslapas apskates un tehnisko risinājumu; nosūtīt Jums jaunumus un citus mārketinga informāciju, kuriem Jūs esat pieteicies; atbildēt uz Jūsu informācijas pieprasījumiem; novērstu vai atklātu krāpniecību vai citus noziegumus; nodrošinātu Jūsu datu drošību; nosūtīt trešajām personām, sadarbības partneriem datu apstrādei – mājaslapas apmeklētības statistikai Google.

4. Sīkdatņu politika
Mēs izmantojam īslaicīgās (sesiju) un ilgtermiņa (patstāvīgās) sīkdatnes. Sesiju sīkdatnes atļauju mums izsekot Jūsu darbībām viena apmeklējuma sesijas ietvaros, bet tās pēc apmeklējuma netiek saglabātas Jūsu iekārtā. Pastāvīgās sīkdatnes tiek saglabātas Jūsu iekārtā starp sesijām. Mēs tās izmantojam, lai autentificētu Jūs un atcerētos Jūsu iestatījumus. Lietojam arī trešās puses sīkdatnes, lai nodrošinātu drošību un ērtu mājaslapas darbību, kā arī iekšējās statistikas veidošanas vajadzībām, proti, lai uzzinātu vairāk par apmeklētāja darbībām mājaslapā un analizētu apmeklētāju mājaslapas lietošanas pieredzi. Šīs sīkdatnes ir obligātas mājaslapas darbībai, taču tiek izmantotas arī neobligātās, kuru izmantošanai Jūs varat nepiekrist. Tādā gadījumā mājaslapā netiks ielādēts kods, kas izsauc š neobligāto sīkdatņu darbību. Kā neobligātās sīkdatnes mēs izmantojam “Google Analytics” pakalpojumu, kas nosūta datus par lietotāja darbībām uz Google serveriem. Google privātuma politika nepieļauj iesūtīt personas identificējošu informāciju, tādēļ aicinām piekrist šo neobligāto sīkdatņu izmantošanai. Lai iegūtu plašāku informāciju par “Google Analystics” sīkdatnēm, lūdzam skatīt šeit.

5. Jūsu datu izpaušana
Jūsu informācija netiks izpausta trešajām pusēm, izņemot gadījumus, kad mēs būsim saņēmuši skaidri izteiktu Jūsu piekrišanu, vai arī informācijas izpaušana tiks pieprasīta saskaņā ar likumu.

6. Jūsu datu labošana un atjaunināšana
Ja vēlaties pārskatīt, labot, atjaunināt vai kā citādi mainīt mums sniegto informāciju vai vēlaties aizliegt to pārvaldīt, lūdzam sazināties ar mums pa e-pastu: info@uniprinta.lv.

7. Jūsu datu drošība
Mēs cenšamies nodrošināt Jūsu personas datu aizsardzību, tāpēc šī mājaslapa ir aizsargāta ar atbilstošiem līdzekļiem, kas paredzēti tādas informācijas, kuru nevaram kontrolēt, aizsardzībai pret pazaudēšanu, ļaunprātīgu izmantošanu vai izmainīšanu. Kaut arī mēs īstenojam drošības pasākumus, lai aizsargātu konfidenciālu informāciju un gādātu par atbilstošu drošību, mēs negarantējam, ka internetā pārraidītā informācija ir droša vai ka šādas pārraides neskars aizkavēšanās, traucējumi, pārtveršanas vai kļūdas.

8. Saites uz citām mājaslapām
Lūdzam ņemt vērā, ka mūsu privātuma politika neattiecas uz citām mājaslapām, uz kurām Jūs varat nokļūt caur mūsu mājaslapu.

9. Izmaiņas
Šī privātuma politika var tikt mainīta bez iepriekšēja brīdinājuma. Jaunākā privātuma politikas versija ir publicēta šajā mājaslapā.